Nocne Cz 2018-08-30 00:26
Lista startowa wg kategorii stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K16 (6) 4,4 km 10 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
Kaim Izabella KInO Stowarzysze KInO Stowarzysze. 20:30:00
889672 Powichrowska Ilona UKS OSiR UKS OSiR 20:30:00
wakat wakat 20:30:00
8444999 Chabiera Lena UNTS UNTS 20:30:00
7060403 Dolińska Zuzanna BKS Wataha BKS Wataha 20:30:00
1408268 Gąsienica-Samek Anna UNTS UNTS 20:30:00
 
 
K18 (5) 5,1 km 15 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
Olszanka Gabrysia KS OK!Sport KS OK!Sport 20:30:00
wakat wakat 20:30:00
8221001 Mianowska Julia UNTS UNTS 20:30:00
8636995 Bączek Małgorzata UKS Technik Ruci UKS Technik Ruciane-Nida 20:30:00
1110200 Głowacz Julia UNTS UNTS 20:30:00
 
 
K21 (5) 6,7 km 19 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
1408270 Soroka Martyna KS OK!Sport KS OK!Sport 20:30:00
wakat wakat 20:30:00
886681 Piastrouskaya Viyaleta UNTS UNTS 20:30:00
887233 Drągowska Maria KS OK!Sport KS OK!Sport 20:30:00
8240668 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie Indywidualnie 20:30:00
 
 
K40 (5) 5,0 km 14 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
900424 Trykozko Urszula Team 360 Team 360 20:30:00
wakat wakat 20:30:00
730740 Misiaczek Ewa KB Galeria Warsz KB Galeria Warszawa 20:30:00
1408260 Mianowska Dorota UNTS UNTS 20:30:00
981643 Szymańska Zuzanna Team 360 Team 360 20:30:00
 
 
K50 (4) 4,3 km 10 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
8638442 Wróblewska Bogna KS OK!Sport KS OK!Sport 20:30:00
wakat wakat 20:30:00
412387 Wańczyk Magdalena PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 20:30:00
8655941 Wołek Ewa UNTS UNTS 20:30:00
 
 
M16 (7) 4,7 km 14 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
1419863 Podworski Kacper UKS OSiR UKS OSiR 20:30:00
1414199 Wołek Stanisław UNTS UNTS 20:30:00
wakat wakat 20:30:00
1403087 Olszewski Bartłomiej UNTS UNTS 20:30:00
8636188 Antonowicz Jan UNTS UNTS 20:30:00
1419864 Majowski Jan UKS OSiR UKS OSiR 20:30:00
1986006 Nowakowski Maciej BKS Wataha BKS Wataha 20:30:00
 
 
M18 (3) 6,4 km 18 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
wakat wakat 20:30:00
8655941 Michalak Kacper UNTS UNTS 20:30:00
1419857 Gładecki Dawid UKS OSiR UKS OSiR 20:30:00
 
 
M21 (9) 9,8 km 23 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
886682 Grabowski Maciej UNTS UNTS 20:30:00
8220398 Mossakowski Wojciech UNTS UNTS 20:30:00
wakat wakat 20:30:00
1408266 Gąsienica-Samek Andrzej UNTS UNTS 20:30:00
412307 Mazurkiewicz Jakub KS OK!Sport KS OK!Sport 20:30:00
Drożdż Rafała KS OK!Sport KS OK!Sport 20:30:00
8040198 Bednarski Jan UNTS UNTS 20:30:00
981642 Marchuk Ilya UNTS UNTS 20:30:00
7771986 Galicz Karol BKS Wataha BKS Wataha 20:30:00
 
 
M40 (5) 6,9 km 21 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
431920 Zając Piotr KU AZS WAT KU AZS WAT 20:30:00
wakat wakat 20:30:00
7081975 Marte Michal KU AZS WAT KU AZS WAT 20:30:00
7205882 Balmowski Radosław 2pinż 2pinż 20:30:00
7300176 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha BKS Wataha 20:30:00
 
 
M45 (6) 6,3 km 19 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
8270873 Mianowski Rafał UNTS UNTS 20:30:00
7300277 Michalak Tomasz UNTS UNTS 20:30:00
wakat wakat 20:30:00
1972059 Doliński Grzegorz BKS Wataha BKS Wataha 20:30:00
Kaim Andrzej KInO Stowarzysze KInO Stowarzysze. 20:30:00
9700406 Krasuski Bartłomiej Team 360 Team 360 20:30:00
 
 
M50 (11) 5,3 km 16 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
Urbaniak Krzysztof Indywidualnie Indywidualnie 20:30:00
1391133 Parzewski Jerzy KU AZS WAT KU AZS WAT 20:30:00
1419854 Łaski Tomasz KInO Stowarzysze KInO Stowarzysze. 20:30:00
wakat wakat 20:30:00
9080017 Janowski Konrad KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa 20:30:00
9040156 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa 20:30:00
9201530 Bączek Dariusz UKS Technik Ruci UKS Technik Ruciane-Nida 20:30:00
504405 Antonowicz Jerzy Indywidualnie Indywidualnie 20:30:00
887413 Szuryga Hubert KU AZS UMCS KU AZS UMCS 20:30:00
Żebrowski Dariusz KS OK!Sport KS OK!Sport 20:30:00
1409497 Wołek Andrzej UNTS UNTS 20:30:00