Klasyk Cz 2018-08-30 07:11
Lista startowa wg kategorii stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K12 (15) 2,4 km 8 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
4644435 Szindler Aleksandra UNTS UNTS 14:00:00
4644424 Krolska Dominika UNTS UNTS 14:04:00
4644436 Krzosek Klementyna UNTS UNTS 14:08:00
4644446 Dopierała Dominika UNTS UNTS 14:12:00
1408272 Chabiera Filomena UNTS UNTS 14:16:00
338298 Łącka Julia UKS OSiR UKS OSiR 14:20:00
8131207 Mianowska Antonina UNTS UNTS 14:24:00
418961 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR UKS OSiR 14:28:00
4644443 Korzeniowska Zofia UNTS UNTS 14:32:00
1418718 Wąsiewicz Urszula Team 360 Team 360 14:36:00
4644440 Kozłowska Maja UNTS UNTS 14:40:00
338299 Sobiepanek Barbara UKS OSiR UKS OSiR 14:44:00
1414193 Białoń Maria UNTS UNTS 14:48:00
338293 Borkowska Lena UKS OSiR UKS OSiR 14:52:00
wakat wakat 14:56:00
 
 
K14 (5) 3,6 km 9 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
1986001 Dolińska Julia BKS Wataha BKS Wataha 14:01:00
889672 Powichrowska Ilona UKS OSiR UKS OSiR 14:04:00
8645193 Majewska Maja PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:07:00
1422868 Fijałkowska Klaudia UKS OSiR UKS OSiR 14:10:00
wakat wakat 14:13:00
 
 
K16 (7) 4,0 km 9 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
8444999 Chabiera Lena UNTS UNTS 14:16:00
7060403 Dolińska Zuzanna BKS Wataha BKS Wataha 14:19:00
Kaim Izabella KInO Stowarzysze KInO Stowarzysze 14:22:00
8650819 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:25:00
1408268 Gąsienica-Samek Anna UNTS UNTS 14:28:00
7020806 Borzym Izabela BKS Wataha BKS Wataha 14:31:00
wakat wakat 14:34:00
 
 
K18 (8) 5,2 km 13 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
1110200 Głowacz Julia UNTS UNTS 14:00:00
1408269 Gąsienica Samek Zofia UNTS UNTS 14:04:00
Gabrysia Olszanka KS OK!Sport KS OK!Sport 14:08:00
8221001 Mianowska Julia UNTS UNTS 14:12:00
8636995 Bączek Małgorzata UKS Technik Ruci UKS Technik Ruciane-Nida 14:16:00
8640914 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:20:00
1422869 Tywonek Julia UKS OSiR UKS OSiR 14:24:00
wakat wakat 14:28:00
 
 
K21 (8) 6,9 km 14 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
8654431 Szmulkowska Magdalena PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:01:00
Martyna Soroka KS OK!Sport KS OK!Sport 14:04:00
2034196 Górska Kinga UMKS Orkan Ostró UMKS Orkan Ostróda 14:07:00
886617 Drągowska Malwina KS OK!Sport KS OK!Sport 14:10:00
8240668 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie Indywidualnie 14:13:00
887233 Drągowska Maria KS OK!Sport KS OK!Sport 14:16:00
886681 Piastrouskaya Viyaleta UNTS UNTS 14:19:00
wakat wakat 14:22:00
 
 
K35 (5) 5,8 km 12 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
301332 Machowska- Łącka Magdalena UKS OSiR UKS OSiR 14:28:00
1408260 Mianowska Dorota UNTS UNTS 14:34:00
8655941 Wołek Ewa UNTS UNTS 14:40:00
981643 Szymańska Zuzanna Team 360 Team 360 14:46:00
wakat wakat 14:52:00
 
 
K45 (10) 4,2 km 9 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
1419853 Renata Łaska KInO Stowarzysze KInO Stowarzysze 14:00:00
730740 Misiaczek Ewa KB Galeria Warsz KB Galeria Warszawa 14:03:00
1986007 Borzym Anna BKS Wataha BKS Wataha 14:06:00
1408259 Wołek Małgorzata UNTS UNTS 14:09:00
900424 Trykozko Urszula Team 360 Team 360 14:12:00
887425 Tarnowska Ewa KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:15:00
1418713 Wąsiewicz Marzena Team 360 Team 360 14:18:00
8625739 Parfianowicz Joanna UNTS UNTS 14:21:00
7110672 Daniluk Karina BKS Wataha BKS Wataha 14:24:00
wakat wakat 14:27:00
 
 
K60 (5) 3,1 km 8 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
wakat wakat 14:45:00
1951826 Galicz Krystyna BKS Wataha BKS Wataha 14:48:00
412377 Olbrycht Anna Indywidualnie Indywidualnie 14:51:00
1411185 Glińska Barbara UNTS UNTS 14:54:00
8638442 Wróblewska Bogna KS OK!Sport KS OK!Sport 14:57:00
 
 
KM10 (5) 1,8 km 6 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
1424639 Mateusz Maślanka BKS Wataha BKS Wataha 14:15:00
338295 Wasilewski Antoni UKS OSiR UKS OSiR 14:19:00
1424638 Leonidas Tufekcis BKS Wataha BKS Wataha 14:23:00
418960 Wasilewska Olga UKS OSiR UKS OSiR 14:27:00
wakat wakat 14:31:00
 
 
KM10NR (8) 1,8 km 6 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
4714503 Wójtowicz Hanna UNTS UNTS 14:00:00
4714617 Lendzioszek Leszek KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa 14:00:00
Wiktoria Plich KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:00:00
Żyła Arkadiusz Nasielsk Baszta Nasielsk Baszta Team 14:00:00
1408270 Gąsienica-Samek Stanisław UNTS UNTS 14:00:00
886686 Abramczuk Natalia UNTS UNTS 14:00:00
412117 Kmieciński Franek PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:00:00
412118 Kmiecińska Maria PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:00:00
 
 
M12 (13) 2,4 km 7 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
4644434 Gajda Ignacy UNTS UNTS 14:02:00
4644428 Ptak Szymon UNTS UNTS 14:06:00
4644444 Wierzbicki Grzegorz UNTS UNTS 14:10:00
1408267 Gąsienica-Samek Adam UNTS UNTS 14:14:00
8092006 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha BKS Wataha 14:18:00
4644425 Krzosek Bruno UNTS UNTS 14:22:00
1986008 Stopczyński Bartosz BKS Wataha BKS Wataha 14:26:00
4644445 Drosik Marcel UNTS UNTS 14:30:00
1419866 Łącki Jakub UKS OSiR UKS OSiR 14:34:00
4644421 Hajkowicz Olaf UNTS UNTS 14:38:00
4714618 Lendzioszek Antoni KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa 14:42:00
4644426 Świtała Michał UNTS UNTS 14:46:00
wakat wakat 14:50:00
 
 
M14 (17) 3,8 km 9 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
1411872 Drosik Oskar UNTS UNTS 14:00:00
1418730 Mrugacz Szymon UNTS UNTS 14:03:00
887421 Kacper Jeziorowski KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:06:00
338294 Sobiepanek Maksymilian UKS OSiR UKS OSiR 14:09:00
1414199 Wołek Stanisław UNTS UNTS 14:12:00
435250 Dąbrowski Karol UKS OSiR UKS OSiR 14:15:00
8050202 Wąsiewicz Jerzy Team 360 Team 360 14:18:00
1419863 Podworski Kacper UKS OSiR UKS OSiR 14:21:00
8636188 Antonowicz Jan UNTS UNTS 14:24:00
418964 Tywonek Jan UKS OSiR UKS OSiR 14:27:00
1418731 Hajkowicz Filip UNTS UNTS 14:30:00
1419864 Majowski Jan UKS OSiR UKS OSiR 14:33:00
1415361 Wierzbicki Witold UNTS UNTS 14:36:00
338300 Wasilewski Mikołaj UKS OSiR UKS OSiR 14:39:00
1986005 Husak Patryk BKS Wataha BKS Wataha 14:42:00
886671 Wójtowicz Krzysztof UNTS UNTS 14:45:00
wakat wakat 14:48:00
 
 
M16 (6) 5,2 km 13 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
1986003 Czernicki Michał BKS Wataha BKS Wataha 14:31:00
1986006 Nowakowski Maciej BKS Wataha BKS Wataha 14:34:00
7030320 Gawryś Radosław BKS Wataha BKS Wataha 14:37:00
1403087 Olszewski Bartłomiej UNTS UNTS 14:40:00
8150503 Dobrowolski Jakub KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:43:00
wakat wakat 14:46:00
 
 
M18 (6) 6,9 km 14 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
8655941 Michalak Kacper UNTS UNTS 14:11:00
1986004 Gumowski Szymon BKS Wataha BKS Wataha 14:17:00
1403092 Choroś Tomasz PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:23:00
1419857 Gładecki Dawid UKS OSiR UKS OSiR 14:29:00
Michał Pierzchała UNTS UNTS 14:35:00
wakat wakat 14:41:00
 
 
M21 (16) 10,1 km 17 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
1408266 Gąsienica-Samek Andrzej UNTS UNTS 14:14:00
8631571 Dudek Wojciech PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:17:00
8220398 Mossakowski Wojciech UNTS UNTS 14:20:00
8629227 Wałachowski Piotr Indywidualnie Indywidualnie 14:23:00
7771986 Galicz Karol BKS Wataha BKS Wataha 14:26:00
1401464 Maciej Bzdawski Indywidualnie Indywidualnie 14:29:00
887419 Michał Gulajew KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:32:00
412307 Mazurkiewicz Jakub KS OK!Sport KS OK!Sport 14:35:00
9200094 Wołowczyk Michał UNTS UNTS 14:38:00
Kaim Kosma KInO Stowarzysze KInO Stowarzysze 14:41:00
981642 Marchuk Ilya UNTS UNTS 14:44:00
Drożdż Rafała KS OK!Sport KS OK!Sport 14:47:00
8040198 Bednarski Jan UNTS UNTS 14:50:00
887420 Koguciuk Konrad KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:53:00
886682 Grabowski Maciej UNTS UNTS 14:56:00
wakat wakat 14:59:00
 
 
M40 (9) 6,9 km 14 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
7205050 Majewski Marek PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:34:00
300677 Lendzioszek Paweł KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa 14:37:00
7170974 Nowakowski Sławomir BKS Wataha BKS Wataha 14:40:00
8110305 Rejment Daniel OK Linne OK Linne 14:43:00
8300176 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha BKS Wataha 14:46:00
7205882 Balmowski Radosław 2pinż 2pinż 14:49:00
7081975 Marte Michal KU AZS WAT KU AZS WAT 14:52:00
7203223 Sołowiej Stanisław KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:55:00
wakat wakat 14:58:00
 
 
M45 (9) 6,3 km 12 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
886687 Mianowski Rafał UNTS UNTS 14:02:00
1418717 Wąsiewicz Piotr Team 360 Team 360 14:05:00
8010873 Dobrowolski Piotr KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:08:00
9700406 Krasuski Bartłomiej Team 360 Team 360 14:11:00
1418723 Niebielski Bartosz UKS Falenica UKS Falenica 14:14:00
1972059 Doliński Grzegorz BKS Wataha BKS Wataha 14:17:00
7300277 Michalak Tomasz UNTS UNTS 14:20:00
Kaim Andrzej KInO Stowarzysze KInO Stowarzysze 14:23:00
wakat wakat 14:26:00
 
 
M50 (11) 5,8 km 12 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
887413 Szuryga Hubert KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:29:00
2086529 Machowski Władysław UKS OSiR UKS OSiR 14:32:00
Marek Plich KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:35:00
8230559 Wałachowski Janusz PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:38:00
9201530 Bączek Dariusz UKS Technik Ruci UKS Technik Ruciane-Nida 14:41:00
1409497 Wołek Andrzej UNTS UNTS 14:44:00
1419854 Tomasz Łaski KInO Stowarzysze KInO Stowarzysze 14:47:00
504405 Antonowicz Jerzy Indywidualnie Indywidualnie 14:50:00
887427 Tarnowski Mirosław KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:53:00
Krzysztof Urbaniak Indywidualnie Indywidualnie 14:56:00
435003 Lewczuk Andrzej KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:59:00
 
 
M60 (6) 5,2 km 11 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
8636527 Wróblewski Tadeusz KS OK!Sport KS OK!Sport 14:00:00
9080017 Konrad Janowski KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa 14:24:00
1391133 Parzewski Jerzy KU AZS WAT KU AZS WAT 14:27:00
412128 Olbrycht Janusz Indywidualnie Indywidualnie 14:33:00
9040156 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa 14:36:00
wakat wakat 14:39:00
 
 
M70 (6) 4,2 km 9 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
2800471 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:01:00
Hiller Jerzy KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:04:00
881200 Patejko Tadeusz KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa 14:07:00
8626617 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły 14:10:00
338698 Gliński Jan UNTS UNTS 14:13:00
wakat wakat 14:16:00
 
 
M85 (1) 1,9 km 7 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
1415383 Zielczyński Mieczysław Atomy Atomy 14:22:00
 
 
OPEN (8) 4,3 km 10 PK
Numer karty SI Imię i nazwisko Klub Start
1424641 Magdalena Nowakowska BKS Wataha BKS Wataha 14:00:00
1424640 Bożenia Czernicka BKS Wataha BKS Wataha 14:00:00
Piotr Marczak 2 KS OK!Sport KS OK!Sport 14:00:00
Piotr Marczak KS OK!Sport KS OK!Sport 14:00:00
1414203 Wójtowicz Katarzyna UNTS UNTS 14:00:00
887416 Szuryga Bartosz KU AZS UMCS KU AZS UMCS 14:00:00
1414197 Wolk-Karczewski Alina UNTS UNTS 14:00:00
1411182 Wójtowicz Grzegorz UNTS UNTS 14:00:00