Nocne Cz 2018-08-30 00:27
Lista startowa wg klubów stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
2pinż 2pinż (1)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
7205882 Balmowski Radosław M40 20:30:00
 
 
BKS Wataha BKS Wataha (5)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
7060403 Dolińska Zuzanna K16 20:30:00
1972059 Doliński Grzegorz M45 20:30:00
7771986 Galicz Karol M21 20:30:00
7300176 Maciejewski Mikołaj M40 20:30:00
1986006 Nowakowski Maciej M16 20:30:00
 
 
Indywidualnie Indywidualnie (3)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
504405 Antonowicz Jerzy M50 20:30:00
8240668 Górnicka-Antonowicz Anna K21 20:30:00
Urbaniak Krzysztof M50 20:30:00
 
 
KB Galeria Warsz KB Galeria Warszawa (1)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
730740 Misiaczek Ewa K40 20:30:00
 
 
KInO Stowarzysze KInO Stowarzysze. (3)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
Kaim Andrzej M45 20:30:00
Kaim Izabella K16 20:30:00
1419854 Łaski Tomasz M50 20:30:00
 
 
KS OK!Sport KS OK!Sport (7)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
887233 Drągowska Maria K21 20:30:00
Drożdż Rafała M21 20:30:00
412307 Mazurkiewicz Jakub M21 20:30:00
Olszanka Gabrysia K18 20:30:00
1408270 Soroka Martyna K21 20:30:00
8638442 Wróblewska Bogna K50 20:30:00
Żebrowski Dariusz M50 20:30:00
 
 
KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa (2)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
9080017 Janowski Konrad M50 20:30:00
9040156 Krochmal Andrzej M50 20:30:00
 
 
KU AZS UMCS KU AZS UMCS (1)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
887413 Szuryga Hubert M50 20:30:00
 
 
KU AZS WAT KU AZS WAT (3)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
7081975 Marte Michal M40 20:30:00
1391133 Parzewski Jerzy M50 20:30:00
431920 Zając Piotr M40 20:30:00
 
 
PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły (1)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
412387 Wańczyk Magdalena K50 20:30:00
 
 
Team 360 Team 360 (3)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
9700406 Krasuski Bartłomiej M45 20:30:00
981643 Szymańska Zuzanna K40 20:30:00
900424 Trykozko Urszula K40 20:30:00
 
 
UKS OSiR UKS OSiR (4)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
1419857 Gładecki Dawid M18 20:30:00
1419864 Majowski Jan M16 20:30:00
1419863 Podworski Kacper M16 20:30:00
889672 Powichrowska Ilona K16 20:30:00
 
 
UKS Technik Ruci UKS Technik Ruciane-Nida (2)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
9201530 Bączek Dariusz M50 20:30:00
8636995 Bączek Małgorzata K18 20:30:00
 
 
UNTS UNTS (19)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
8636188 Antonowicz Jan M16 20:30:00
8040198 Bednarski Jan M21 20:30:00
8444999 Chabiera Lena K16 20:30:00
1408266 Gąsienica-Samek Andrzej M21 20:30:00
1408268 Gąsienica-Samek Anna K16 20:30:00
1110200 Głowacz Julia K18 20:30:00
886682 Grabowski Maciej M21 20:30:00
981642 Marchuk Ilya M21 20:30:00
1408260 Mianowska Dorota K40 20:30:00
8221001 Mianowska Julia K18 20:30:00
8270873 Mianowski Rafał M45 20:30:00
8655941 Michalak Kacper M18 20:30:00
7300277 Michalak Tomasz M45 20:30:00
8220398 Mossakowski Wojciech M21 20:30:00
1403087 Olszewski Bartłomiej M16 20:30:00
886681 Piastrouskaya Viyaleta K21 20:30:00
1409497 Wołek Andrzej M50 20:30:00
8655941 Wołek Ewa K50 20:30:00
1414199 Wołek Stanisław M16 20:30:00
 
 
wakat (11)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
wakat K16 20:30:00
wakat K18 20:30:00
wakat K21 20:30:00
wakat K40 20:30:00
wakat K50 20:30:00
wakat M16 20:30:00
wakat M18 20:30:00
wakat M21 20:30:00
wakat M40 20:30:00
wakat M45 20:30:00
wakat M50 20:30:00