Klasyk Cz 2018-08-30 07:11
Lista startowa wg klubów stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
2pinż 2pinż (1)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
7205882 Balmowski Radosław M40 14:49:00
 
 
Atomy Atomy (1)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
1415383 Zielczyński Mieczysław M85 14:22:00
 
 
BKS Wataha BKS Wataha (21)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
1424641 Magdalena Nowakowska OPEN 14:00:00
1424640 Bożenia Czernicka OPEN 14:00:00
1986001 Dolińska Julia K14 14:01:00
1986007 Borzym Anna K45 14:06:00
1424639 Mateusz Maślanka KM10 14:15:00
1986004 Gumowski Szymon M18 14:17:00
1972059 Doliński Grzegorz M45 14:17:00
8092006 Maciejewski Bartłomiej M12 14:18:00
7060403 Dolińska Zuzanna K16 14:19:00
1424638 Leonidas Tufekcis KM10 14:23:00
7110672 Daniluk Karina K45 14:24:00
7771986 Galicz Karol M21 14:26:00
1986008 Stopczyński Bartosz M12 14:26:00
7020806 Borzym Izabela K16 14:31:00
1986003 Czernicki Michał M16 14:31:00
1986006 Nowakowski Maciej M16 14:34:00
7030320 Gawryś Radosław M16 14:37:00
7170974 Nowakowski Sławomir M40 14:40:00
1986005 Husak Patryk M14 14:42:00
8300176 Maciejewski Mikołaj M40 14:46:00
1951826 Galicz Krystyna K60 14:48:00
 
 
Indywidualnie Indywidualnie (7)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
8240668 Górnicka-Antonowicz Anna K21 14:13:00
8629227 Wałachowski Piotr M21 14:23:00
1401464 Maciej Bzdawski M21 14:29:00
412128 Olbrycht Janusz M60 14:33:00
504405 Antonowicz Jerzy M50 14:50:00
412377 Olbrycht Anna K60 14:51:00
Krzysztof Urbaniak M50 14:56:00
 
 
KB Galeria Warsz KB Galeria Warszawa (1)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
730740 Misiaczek Ewa K45 14:03:00
 
 
KInO Stowarzysze KInO Stowarzysze (5)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
1419853 Renata Łaska K45 14:00:00
Kaim Izabella K16 14:22:00
Kaim Andrzej M45 14:23:00
Kaim Kosma M21 14:41:00
1419854 Tomasz Łaski M50 14:47:00
 
 
KS OK!Sport KS OK!Sport (10)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
Piotr Marczak 2 OPEN 14:00:00
Piotr Marczak OPEN 14:00:00
8636527 Wróblewski Tadeusz M60 14:00:00
Martyna Soroka K21 14:04:00
Gabrysia Olszanka K18 14:08:00
886617 Drągowska Malwina K21 14:10:00
887233 Drągowska Maria K21 14:16:00
412307 Mazurkiewicz Jakub M21 14:35:00
Drożdż Rafała M21 14:47:00
8638442 Wróblewska Bogna K60 14:57:00
 
 
KS Spójnia Warsz KS Spójnia Warszawa (6)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
4714617 Lendzioszek Leszek KM10NR 14:00:00
881200 Patejko Tadeusz M70 14:07:00
9080017 Konrad Janowski M60 14:24:00
9040156 Krochmal Andrzej M60 14:36:00
300677 Lendzioszek Paweł M40 14:37:00
4714618 Lendzioszek Antoni M12 14:42:00
 
 
KU AZS UMCS KU AZS UMCS (14)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
Wiktoria Plich KM10NR 14:00:00
887416 Szuryga Bartosz OPEN 14:00:00
Hiller Jerzy M70 14:04:00
887421 Kacper Jeziorowski M14 14:06:00
8010873 Dobrowolski Piotr M45 14:08:00
887425 Tarnowska Ewa K45 14:15:00
887413 Szuryga Hubert M50 14:29:00
887419 Michał Gulajew M21 14:32:00
Marek Plich M50 14:35:00
8150503 Dobrowolski Jakub M16 14:43:00
887420 Koguciuk Konrad M21 14:53:00
887427 Tarnowski Mirosław M50 14:53:00
7203223 Sołowiej Stanisław M40 14:55:00
435003 Lewczuk Andrzej M50 14:59:00
 
 
KU AZS WAT KU AZS WAT (2)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
1391133 Parzewski Jerzy M60 14:27:00
7081975 Marte Michal M40 14:52:00
 
 
Nasielsk Baszta Nasielsk Baszta Team (1)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
Żyła Arkadiusz KM10NR 14:00:00
 
 
OK Linne OK Linne (1)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
8110305 Rejment Daniel M40 14:43:00
 
 
PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły (12)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
412118 Kmiecińska Maria KM10NR 14:00:00
412117 Kmieciński Franek KM10NR 14:00:00
8654431 Szmulkowska Magdalena K21 14:01:00
2800471 Kmieciński Józef M70 14:01:00
8645193 Majewska Maja K14 14:07:00
8626617 Wasilewski Stanisław M70 14:10:00
8631571 Dudek Wojciech M21 14:17:00
8640914 Filipczak Natalia K18 14:20:00
1403092 Choroś Tomasz M18 14:23:00
8650819 Zielińska Oliwia K16 14:25:00
7205050 Majewski Marek M40 14:34:00
8230559 Wałachowski Janusz M50 14:38:00
 
 
Team 360 Team 360 (7)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
1418717 Wąsiewicz Piotr M45 14:05:00
9700406 Krasuski Bartłomiej M45 14:11:00
900424 Trykozko Urszula K45 14:12:00
8050202 Wąsiewicz Jerzy M14 14:18:00
1418713 Wąsiewicz Marzena K45 14:18:00
1418718 Wąsiewicz Urszula K12 14:36:00
981643 Szymańska Zuzanna K35 14:46:00
 
 
UKS Falenica UKS Falenica (1)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
1418723 Niebielski Bartosz M45 14:14:00
 
 
UKS OSiR UKS OSiR (19)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
889672 Powichrowska Ilona K14 14:04:00
338294 Sobiepanek Maksymilian M14 14:09:00
1422868 Fijałkowska Klaudia K14 14:10:00
435250 Dąbrowski Karol M14 14:15:00
338295 Wasilewski Antoni KM10 14:19:00
338298 Łącka Julia K12 14:20:00
1419863 Podworski Kacper M14 14:21:00
1422869 Tywonek Julia K18 14:24:00
418964 Tywonek Jan M14 14:27:00
418960 Wasilewska Olga KM10 14:27:00
301332 Machowska- Łącka Magdalena K35 14:28:00
418961 Dzwonkowska Paulina K12 14:28:00
1419857 Gładecki Dawid M18 14:29:00
2086529 Machowski Władysław M50 14:32:00
1419864 Majowski Jan M14 14:33:00
1419866 Łącki Jakub M12 14:34:00
338300 Wasilewski Mikołaj M14 14:39:00
338299 Sobiepanek Barbara K12 14:44:00
338293 Borkowska Lena K12 14:52:00
 
 
UKS Technik Ruci UKS Technik Ruciane-Nida (2)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
8636995 Bączek Małgorzata K18 14:16:00
9201530 Bączek Dariusz M50 14:41:00
 
 
UMKS Orkan Ostró UMKS Orkan Ostróda (1)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
2034196 Górska Kinga K21 14:07:00
 
 
UNTS UNTS (54)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
1411182 Wójtowicz Grzegorz OPEN 14:00:00
1414203 Wójtowicz Katarzyna OPEN 14:00:00
4644435 Szindler Aleksandra K12 14:00:00
1110200 Głowacz Julia K18 14:00:00
4714503 Wójtowicz Hanna KM10NR 14:00:00
1411872 Drosik Oskar M14 14:00:00
886686 Abramczuk Natalia KM10NR 14:00:00
1408270 Gąsienica-Samek Stanisław KM10NR 14:00:00
1414197 Wolk-Karczewski Alina OPEN 14:00:00
4644434 Gajda Ignacy M12 14:02:00
886687 Mianowski Rafał M45 14:02:00
1418730 Mrugacz Szymon M14 14:03:00
4644424 Krolska Dominika K12 14:04:00
1408269 Gąsienica Samek Zofia K18 14:04:00
4644428 Ptak Szymon M12 14:06:00
4644436 Krzosek Klementyna K12 14:08:00
1408259 Wołek Małgorzata K45 14:09:00
4644444 Wierzbicki Grzegorz M12 14:10:00
8655941 Michalak Kacper M18 14:11:00
4644446 Dopierała Dominika K12 14:12:00
8221001 Mianowska Julia K18 14:12:00
1414199 Wołek Stanisław M14 14:12:00
338698 Gliński Jan M70 14:13:00
1408267 Gąsienica-Samek Adam M12 14:14:00
1408266 Gąsienica-Samek Andrzej M21 14:14:00
1408272 Chabiera Filomena K12 14:16:00
8444999 Chabiera Lena K16 14:16:00
886681 Piastrouskaya Viyaleta K21 14:19:00
7300277 Michalak Tomasz M45 14:20:00
8220398 Mossakowski Wojciech M21 14:20:00
8625739 Parfianowicz Joanna K45 14:21:00
4644425 Krzosek Bruno M12 14:22:00
8131207 Mianowska Antonina K12 14:24:00
8636188 Antonowicz Jan M14 14:24:00
1408268 Gąsienica-Samek Anna K16 14:28:00
4644445 Drosik Marcel M12 14:30:00
1418731 Hajkowicz Filip M14 14:30:00
4644443 Korzeniowska Zofia K12 14:32:00
1408260 Mianowska Dorota K35 14:34:00
Michał Pierzchała M18 14:35:00
1415361 Wierzbicki Witold M14 14:36:00
9200094 Wołowczyk Michał M21 14:38:00
4644421 Hajkowicz Olaf M12 14:38:00
1403087 Olszewski Bartłomiej M16 14:40:00
8655941 Wołek Ewa K35 14:40:00
4644440 Kozłowska Maja K12 14:40:00
981642 Marchuk Ilya M21 14:44:00
1409497 Wołek Andrzej M50 14:44:00
886671 Wójtowicz Krzysztof M14 14:45:00
4644426 Świtała Michał M12 14:46:00
1414193 Białoń Maria K12 14:48:00
8040198 Bednarski Jan M21 14:50:00
1411185 Glińska Barbara K60 14:54:00
886682 Grabowski Maciej M21 14:56:00
 
 
wakat (18)
NrStartowy Numer karty SI Imię i nazwisko Kategoria Start
wakat K14 14:13:00
wakat M70 14:16:00
wakat K21 14:22:00
wakat M45 14:26:00
wakat K45 14:27:00
wakat K18 14:28:00
wakat KM10 14:31:00
wakat K16 14:34:00
wakat M60 14:39:00
wakat M18 14:41:00
wakat K60 14:45:00
wakat M16 14:46:00
wakat M14 14:48:00
wakat M12 14:50:00
wakat K35 14:52:00
wakat K12 14:56:00
wakat M40 14:58:00
wakat M21 14:59:00