Zgłoszenia

W niedzielę minął termin zgłoszeń poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie PZOS. Prośba o weryfikację. Wszelki uwagi proszę zgłaszać do niedzieli (02.04.2017) do godziny 23:59 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku znajduje się lista zgłoszonych zawodników (wersja excelowa oraz wersja w pdf).

Osoby: 
a) oznaczone na żółto - bez podanych numerów chipów proszone są o uzupełnienie informacji. W przeciwnym wypadku organizator przydzieli chip.
b) oznaczone na czerwono - bez licencji proszone są o przesłanie dowodu opłacenia licencji lub zmianę kategorii na OPEN. W przeciwynym wypadku nie zostaną one dopuszczone do startu.

----------------------------------------------------------------------

Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23:59 w niedzielę 26.03.2017 poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie PZOS (link do formularza).

Zgłoszenia OK!CROSS na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia po terminie przyjmowane są do godziny 23:59 w niedzielę 02.04.2017 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. za podwyższoną o 50% opłatą. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie po opłaceniu wpisowego, konieczne jest potwierdzenie uiszczenia wpisowego w terminie nieprzekraczającym ostatecznego terminu zgłoszeń.

sponsorzy p2

Back to Top