Lista zgłoszonych

 

W niedzielę minął termin zgłoszeń poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie PZOS. Prośba o weryfikację. Wszelki uwagi proszę zgłaszać do niedzieli (02.04.2017) do godziny 23:59 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[AKTUALIZACJA 2017-04-05]

Przedstawiamy listy startowe:

Według kategorii    

Według klubów 

 

[AKTUALIZACJA 2017-03-30]

Dziękujemy za przesłanie infomacji na temat licencji oraz numerów chipów. Prosimy zwrócić uwagę na osoby oznaczone na niebiesko w kolumnie 'Mała pojemność SI'. Osoby te są zgłoszone w kategoriach, dla których organizator przewiduje ponad 30PK, a numery chipów SI wskazują na starszą wersję. Prosimy o wymianę na model o większej pojemności lub zgłoszenie chęci wypożyczenia. Plik do pobrania.

[2017-03-28]

W załączniku znajduje się lista zgłoszonych zawodników (wersja excelowa oraz wersja w pdf).

Osoby: 
a) oznaczone na żółto - bez podanych numerów chipów proszone są o uzupełnienie informacji. W przeciwnym wypadku organizator przydzieli chip.
b) oznaczone na czerwono - bez licencji proszone są o przesłanie dowodu opłacenia licencji lub zmianę kategorii na OPEN. W przeciwynym wypadku nie zostaną one dopuszczone do startu.

sponsorzy p2

Back to Top