NocneSo 2017-09-30 22:58
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K18 (2)
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Filipczak NataliaPUKS Młode Orły47:460:00
2Mianowska JuliaUNTS48:32+0:46
 
 
 
K21 (7)
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kubicka ZuzannaUNTS49:000:00
2Cygler PaulinaWKS Wawel Kraków52:51+3:51
3Biolik AgnieszkaIndywidualny Mazowsze1:04:25+15:25
4Śliwczyńska IlonaIndywidualny Mazowsze1:04:37+15:37
 
Dominiak DagmaraPUKS Młode Orłyabs
Żebrowska BarbaraUNTSabs
Szymanska ZuzannaTeam 360 stopniabs
 
 
 
K45 (7)
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wołek EwaUNTS38:340:00
2Górnicka-Antonowicz AnnaUNTS38:45+0:11
3Mianowska DorotaUNTS55:07+16:33
4Wróblewska BognaOK!Sport1:05:13+26:39
5Trykozko UrszulaTeam 360 stopni1:09:32+30:58
 
Wołowczyk MariolaUNTSabs
Parfianowicz JoannaUNTSabs
 
 
 
M16 (6)
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Pierzchała MichałUNTS38:420:00
2Wójtowicz KrzysztofUNTS43:13+4:31
3Michalak KacperUNTS48:24+9:42
4Wołek StanisławUNTS48:36+9:54
 
Marte IgorUNTSabs
Olszewski BartłomiejUNTSabs
 
 
 
M20 (6)
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mossakowski WojciechUNTS1:07:170:00
1Wołowczyk MichałUNTS1:07:170:00
3Choroś TomaszPUKS Młode Orły1:07:35+0:18
 
Bednarski JanUNTSnkl
Gładecki DawidUKS OSiR Góra Kalwariankl
Urbaniak JerzyUNTSabs
 
 
 
M21 (9)
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Parfianowicz PiotrUNTS58:560:00
2Krasuski Marcinorienteering.waw.pl1:15:16+16:20
3Lisak Krzysztofbrak1:28:51+29:55
4Mioduszewski MateuszUKA1:45:59+47:03
5Lesisz Kamilbrak2:03:03+1:04:07
 
Mazurkiewicz JakubOK!Sportnkl
Drożdż RafałOK!Sportnkl
Wołowczyk KrzysztofUNTSabs
Wróblewski GrzegorzOK!Sportabs
 
 
 
M35 (10)
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mianowski RafałUNTS58:400:00
2Biolik GrzegorzIndywidualny Mazowsze1:04:31+5:51
3Błachut IgorTeam 360 stopni1:08:13+9:33
4Mossakowski Przemysławbrak1:09:06+10:26
5Maliszewski LeszekStryki Byki1:13:13+14:33
6Wieczorek PiotrIndywidualny Mazowsze1:13:15+14:35
7Zając PiotrKU AZS WAT1:13:21+14:41
8Przeworski Mariuszbrak1:13:24+14:44
 
Marte MichałKU AZS WATnkl
Patejko PrzemysławKS Spójnia Warszawankl
 
 
 
M45 (5)
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jurek GrzegorzEkotrend Warszawa51:280:00
2Michalak TomaszUNTS54:20+2:52
3Szuryga HubertKU AZS UMCS59:42+8:14
4Wrzosek ZbigniewIndywidualny Mazowsze1:03:10+11:42
5Nowicki DariuszAWF Warszawa1:57:26+1:05:58
 
 
 
M50 (6)
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wołowczyk MarekUNTS38:170:00
2Chachurski RyszardKU AZS WAT43:22+5:05
3Krochmal AndrzejKS Spójnia Warszawa45:06+6:49
4Wołek AndrzejUNTS49:15+10:58
5Urbaniak KrzysztofIndywidualny Mazowsze1:04:08+25:51
6Zebrowski DariuszOK!Sport1:04:15+25:58