MiddleN 2017-10-01 13:58
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K10 (7)2,0 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mianowska AntoninaUNTS14:350:00
2Chabiera FilomenaUNTS17:26+2:51
3Wąsiewicz UrszulaTeam 360 stopni18:38+4:03
4Łącka JuliaUKS OSiR Góra Kalwaria23:23+8:48
5Kozłowska MajaUNTS26:56+12:21
6Olszewska KlaudiaUNTS27:32+12:57
7Rejmer JuliaTeam 360 stopni1:11:23+56:48
 
 
 
K14 (9)2,5 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zielińska OliwiaPUKS Młode Orły18:360:00
2Nitsch AleksandraUNTS19:29+0:53
3Majewska MajaPUKS Młode Orły20:56+2:20
4Fijałkowska KlaudiaUKS OSiR Góra Kalwaria23:43+5:07
5Borkowska MonikaKS Spójnia Warszawa24:06+5:30
6Borkowska LenaUKS OSiR Góra Kalwaria28:49+10:13
7Paulina DzwonkowskaUKS OSiR Góra Kalwaria32:45+14:09
8Sobiepanek BarbaraUKS OSiR Góra Kalwaria32:52+14:16
 
Maliszewska Nataliabraknkl
 
 
 
K18 (3)3,7 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Filipczak NataliaPUKS Młode Orły28:130:00
2Mianowska JuliaUNTS29:24+1:11
3Kubicka SoniaPUKS Młode Orły46:35+18:22
 
 
 
K21 (9)5,1 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Górnicka-Antonowicz AnnaUNTS31:520:00
2Kubicka ZuzannaUNTS32:58+1:06
3Cygler PaulinaWKS Wawel Kraków33:27+1:35
4Wołek EwaUNTS37:45+5:53
5Martyna MiśkiewiczOK!Sport47:08+15:16
6Trojecka MartaOK!Sport49:25+17:33
7Patejko PatrycjaKS Spójnia Warszawa50:49+18:57
 
Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwariankl
Żebrowska BarbaraUNTSabs
 
 
 
K35 (6)4,2 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Śliwczyńska IlonaIndywidualny Mazowsze30:330:00
2Biolik AgnieszkaIndywidualny Mazowsze33:22+2:49
3Treszczotko Dominikabrak42:13+11:40
4Szymanska ZuzannaTeam 360 stopni47:18+16:45
5Mianowska DorotaUNTS52:02+21:29
6Benesz JoannaŻółwik1:00:31+29:58
 
 
 
K45 (7)3,6 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Parfianowicz JoannaUNTS36:290:00
2Wołowczyk MariolaUNTS38:45+2:16
3Trykozko UrszulaTeam 360 stopni39:30+3:01
4Daniluk KarinaBKS Wataha39:50+3:21
5Wołek MałgorzataUNTS42:01+5:32
6Tarnowska EwaKU AZS UMCS46:11+9:42
7Wąsiewicz MarzenaTeam 360 stopni46:50+10:21
 
 
 
K55 (6)2,9 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krochmal MałgorzataKU AZS WAT34:550:00
2Wróblewska BognaOK!Sport36:55+2:00
3Bartnik BożenaKU AZS WAT38:13+3:18
4Olbrycht AnnaIndywidualny Mazowsze46:47+11:52
5Glińska BarbaraUNTS50:06+15:11
6Galicz KrystynaBKS Wataha56:46+21:51
 
 
 
M10 (9)2,0 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Świtała MichałUNTS18:500:00
2Hajkowski OlafUNTS24:25+5:35
3Drosik MarcelUNTS24:45+5:55
4Ptak SzymonUNTS27:41+8:51
5Chachurski MieszkoUNTS30:28+11:38
6Lendzioszek LeszekKS Spójnia Warszawa38:29+19:39
7Treszczotko Antonibrak56:28+37:38
8Treszczotko Aleksanderbrak1:00:13+41:23
9Łyś Mikołajbrak1:29:22+1:10:32
 
 
 
M12 (11)2,3 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wąsiewicz JerzyTeam 360 stopni15:550:00
2Gąsienica-Sanek AdamUNTS17:43+1:48
3Dąbrowski KarolUKS OSiR Góra Kalwaria18:56+3:01
4Wasilewski MikołajUKS OSiR Góra Kalwaria19:47+3:52
5Łącki JakubUKS OSiR Góra Kalwaria19:59+4:04
6Janowski FilipKS Spójnia Warszawa22:30+6:35
7Stopczyński BartoszBKS Wataha22:44+6:49
8Wieczorek HubertUNTS23:00+7:05
9Lendzioszek AntoniKS Spójnia Warszawa30:57+15:02
10Jeziorowski KacperKU AZS UMCS41:19+25:24
 
Hajkowicz FilipUNTSnkl
 
 
 
M14 (9)3,7 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wójtowicz KrzysztofUNTS25:000:00
2Antonowicz JanUNTS26:21+1:21
3Michał SędłakOK!Sport30:35+5:35
4Wołek StanisławUNTS31:42+6:42
5Podworski KacperUKS OSiR Góra Kalwaria34:42+9:42
6Sobiepanek MaksymilianUKS OSiR Góra Kalwaria39:52+14:52
7Majowski JanUKS OSiR Góra Kalwaria46:00+21:00
8Drosik OskarUNTS54:56+29:56
9Chojka KrzysztofUNTS57:55+32:55
 
 
 
M18 (4)5,1 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Pierzchała MichałUNTS29:390:00
2Gładecki DawidUKS OSiR Góra Kalwaria31:46+2:07
3Choroś TomaszPUKS Młode Orły34:08+4:29
4Olszewski BartłomiejUNTS34:16+4:37
 
 
 
M20 (3)5,4 km21 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mossakowski WojciechUNTS34:160:00
2Wołowczyk MichałUNTS42:52+8:36
3Myszkowski MaciejUKS OSiR Góra Kalwaria54:49+20:33
 
 
 
M21 (10)6,5 km26 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Parfianowicz PiotrUNTS30:450:00
2Wołowczyk KrzysztofUNTS33:06+2:21
3Skoupy HonzaSki-OB Sternberk38:26+7:41
4Dudek WojciechPUKS Młode Orły38:55+8:10
5Krasuski Marcinorienteering.waw.pl40:26+9:41
6Cygler SławomirUNTS44:48+14:03
7Mioduszewski MateuszUKA52:51+22:06
8Drożdż RafałOK!Sport1:03:54+33:09
9Mazurkiewicz JakubOK!Sport1:11:41+40:56
 
Glinka JakubOK!Sportnkl
 
 
 
M40 (12)5,1 km21 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Majewski MarekPUKS Młode Orły32:040:00
2Błachut IgorTeam 360 stopni32:33+0:29
3Marte MichałKU AZS WAT34:55+2:51
4Mossakowski PrzemysławIndywidualny Mazowsze36:42+4:38
5Lendzioszek PawełKS Spójnia Warszawa38:41+6:37
6Dobrowolski PiotrKU AZS UMCS38:46+6:42
7Mianowski RafałUNTS39:39+7:35
8Maliszewski LeszekStryki Byki42:19+10:15
9Wieczorek PiotrIndywidualny Mazowsze42:45+10:41
10Zieliński ArturPUKS Młode Orły47:48+15:44
11Niebielski BartoszUKS Falenica54:06+22:02
12Benesz RafałŻółwik1:16:59+44:55
 
 
 
M45 (5)4,4 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Antonowicz JerzyIndywidualny Mazowsze31:020:00
2Wrzosek ZbigniewIndywidualny Mazowsze33:17+2:15
3Jurek GrzegorzEkotrend Warszawa33:27+2:25
4Wąsiewicz PiotrTeam 360 stopni41:18+10:16
 
Michalak TomaszUNTSnkl
 
 
 
M50 (7)4,2 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Chachurski RyszardKU AZS WAT26:100:00
2Wołowczyk MarekUNTS27:25+1:15
3Urbaniak KrzysztofIndywidualny Mazowsze27:52+1:42
4Tarnowski MirosławKU AZS UMCS29:07+2:57
5Parfianowicz MarcinIndywidualny Mazowsze35:27+9:17
6Janowski PiotrKS Spójnia Warszawa43:51+17:41
7Zebrowski DariuszOK!Sport47:26+21:16
 
 
 
M55 (8)3,6 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wałachowski JanuszPUKS Młode Orły25:200:00
2Krochmal AndrzejKS Spójnia Warszawa26:31+1:11
3Machowski WładysławUKS OSiR Góra Kalwaria27:18+1:58
4Krochmal GrzegorzKU AZS WAT31:35+6:15
5Olbrycht JanuszIndywidualny Mazowsze33:49+8:29
6Wróblewski TadeuszOK!Sport33:53+8:33
7Sypuła SławomirUNTS47:25+22:05
 
Jarecki KrzysztofKU AZS UMCSnkl
 
 
 
M65 (3)2,9 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wasilewski StanisławPUKS Młode Orły22:430:00
2Łapanowski JacentyKU AZS WAT26:34+3:51
3Hiller JerzyKU AZS UMCS28:15+5:32
 
 
 
KM10NR (6)3,1 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kmieciński FranciszekPUKS Młode Orły28:510:00
2Jurek AmeliaEkotrend Warszawa30:57+2:06
3Wójtowicz HannaUNTS31:10+2:19
4Marte Ewabrak39:30+10:39
5Patejko ZuzannaKS Spójnia Warszawa41:05+12:14
6Kulikova Anastasiiabrak58:07+29:16
 
 
 
KM85 (3)2,2 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wysocki StanisławKS Spójnia Warszawa37:500:00
2Zielczyńska HelenaA-To-My56:14+18:24
3Zielczyński MieczysławA-To-My57:04+19:14
 
 
 
OPEN3 (8)3,2 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Parfianowicz AdamIndywidualny Mazowsze31:440:00
2Chabiera TomaszUNTS32:26+0:42
3Baranowski Krzysztofbiegusiem.pl36:49+5:05
4Rejmer EdwardTeam 360 stopni40:56+9:12
5Kubak Krzysztofbiegusiem.pl41:15+9:31
6Wójtowicz GrzegorzIndywidualny Mazowsze46:42+14:58
7Gajszek Robertbiegusiem.pl53:54+22:10
8Parfianowicz KatarzynaIndywidualny Mazowsze1:18:41+46:57