NocneSo 2017-09-30 14:02
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K18 (2)
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
8640914Filipczak NataliaPUKS Młode Orły19:30:00
886685Mianowska JuliaUNTS19:30:00
 
 
K21 (6)
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
8197778Biolik AgnieszkaIndywidualny Mazowsze19:30:00
981643Szymanska ZuzannaTeam 360 stopni19:30:00
Cygler PaulinaWKS Wawel Kraków19:30:00
7205367Dominiak DagmaraPUKS Młode Orły19:30:00
1407619Żebrowska BarbaraUNTS19:30:00
7121278Śliwczyńska IlonaIndywidualny Mazowsze19:30:00
 
 
K45 (6)
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
900424Trykozko UrszulaTeam 360 stopni19:30:00
895011Parfianowicz JoannaUNTS19:30:00
8638442Wróblewska BognaOK!Sport19:30:00
895015Górnicka-Antonowicz AnnaUNTS19:30:00
886676Wołek EwaUNTS19:30:00
1393099Wołowczyk MariolaUNTS19:30:00
 
 
M16 (6)
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
1414199Wołek StanisławUNTS19:30:00
886671Wójtowicz KrzysztofUNTS19:30:00
7205961Marte IgorUNTS19:30:00
9060601Michalak KacperUNTS19:30:00
1403087Olszewski BartłomiejUNTS19:30:00
886683Pierzchała MichałUNTS19:30:00
 
 
M20 (6)
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
899027Mossakowski WojciechUNTS19:30:00
886668Urbaniak JerzyUNTS19:30:00
9200094Wołowczyk MichałUNTS19:30:00
1403092Choroś TomaszPUKS Młode Orły19:30:00
1419857Gładecki DawidUKS OSiR Góra Kalwaria19:30:00
435238Bednarski JanUNTS19:30:00
 
 
M21 (9)
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
Wróblewski GrzegorzOK!Sport19:30:00
7207195Mioduszewski MateuszUKA19:30:00
8640916Parfianowicz PiotrUNTS19:30:00
2067571Lesisz Kamilbrak19:30:00
1397522Lisak Krzysztofbrak19:30:00
887233Drożdż RafałOK!Sport19:30:00
412307Mazurkiewicz JakubOK!Sport19:30:00
7202764Krasuski Marcinorienteering.waw.pl19:30:00
8640915Wołowczyk KrzysztofUNTS19:30:00
 
 
M35 (10)
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
Maliszewski LeszekStryki Byki19:30:00
7202770Błachut IgorTeam 360 stopni19:30:00
7081975Marte MichałKU AZS WAT19:30:00
Przeworski Mariuszbrak19:30:00
1411188Mossakowski Przemysławbrak19:30:00
9101039Wieczorek PiotrIndywidualny Mazowsze19:30:00
2800176Patejko PrzemysławKS Spójnia Warszawa19:30:00
886687Mianowski RafałUNTS19:30:00
770327Biolik GrzegorzIndywidualny Mazowsze19:30:00
431920Zając PiotrKU AZS WAT19:30:00
 
 
M45 (5)
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
7207728Wrzosek ZbigniewIndywidualny Mazowsze19:30:00
Nowicki Dariuszbrak19:30:00
7300277Michalak TomaszUNTS19:30:00
412102Jurek GrzegorzEkotrend Warszawa19:30:00
887415Szuryga HubertKU AZS UMCS19:30:00
 
 
M50 (6)
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
670819Urbaniak KrzysztofIndywidualny Mazowsze19:30:00
Zebrowski DariuszOK!Sport19:30:00
9040156Krochmal AndrzejKS Spójnia Warszawa19:30:00
1409497Wołek AndrzejUNTS19:30:00
1393090Wołowczyk MarekUNTS19:30:00
1963012Chachurski RyszardKU AZS WAT19:30:00