MiddleSo 2017-09-30 13:46
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K10 (7)2,0 km5 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
1408271Chabiera FilomenaUNTS11:30:00
338298Łącka JuliaUKS OSiR Góra Kalwaria11:33:00
412483Olszewska KlaudiaUNTS11:36:00
Rejmer JuliaTeam 360 stopni11:39:00
1408261Mianowska AntoninaUNTS11:42:00
1418718Wąsiewicz UrszulaTeam 360 stopni11:45:00
wakat wakat11:48:00
 
 
K14 (13)2,5 km10 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
889672Powichrowska IlonaUKS OSiR Góra Kalwaria11:01:00
412166Borkowska LenaUKS OSiR Góra Kalwaria11:04:00
8650819Zielińska OliwiaPUKS Młode Orły11:07:00
418961Paulina DzwonkowskaUKS OSiR Góra Kalwaria11:10:00
Dopierała DominikaUNTS11:13:00
338299Barbara SobiepanekUKS OSiR Góra Kalwaria11:16:00
Białoń MariaUNTS11:19:00
1422868Fijałkowska KlaudiaUKS OSiR Góra Kalwaria11:22:00
8645193Majewska MajaPUKS Młode Orły11:25:00
2016949Borkowska MonikaKS Spójnia Warszawa11:28:00
8280803Nitsch AleksandraUNTS11:31:00
338293Zuzanna SobiepanekUKS OSiR Góra Kalwaria11:34:00
wakat wakat11:37:00
 
 
K18 (6)3,7 km14 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
8220701Olszanka GabrielaKS OK!Sport11:00:00
8640914Filipczak NataliaPUKS Młode Orły11:03:00
886685Mianowska JuliaUNTS11:06:00
1422869Tywonek JuliaUKS OSiR Góra Kalwaria11:09:00
8001993Kubicka SoniaPUKS Młode Orły11:12:00
wakat wakat11:15:00
 
 
K21 (10)5,1 km19 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
Cygler PaulinaWKS Wawel Kraków11:01:00
886676Wołek EwaUNTS11:04:00
8623612Patejko PatrycjaKS Spójnia Warszawa11:07:00
895015Górnicka-Antonowicz AnnaUNTS11:10:00
7205367Dominiak DagmaraPUKS Młode Orły11:13:00
1407619Żebrowska BarbaraUNTS11:16:00
8625739Kubicka ZuzannaUNTS11:19:00
Pacek Karolinabrak11:22:00
7205049Machowska-Łącka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwaria11:25:00
wakat wakat11:28:00
 
 
K35 (7)4,2 km16 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
1408260Mianowska DorotaUNTS11:00:00
Treszczotko Dominikabrak11:03:00
7121278Śliwczyńska IlonaIndywidualny Mazowsze11:06:00
Benesz JoannaŻółwik11:09:00
8197778Biolik AgnieszkaIndywidualny Mazowsze11:12:00
981643Szymanska ZuzannaTeam 360 stopni11:15:00
wakat wakat11:18:00
 
 
K45 (9)3,6 km13 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
1393099Wołowczyk MariolaUNTS11:01:00
300686Wójcik BeataKS Spójnia Warszawa11:04:00
Daniluk KarinaBKS Wataha11:07:00
895011Parfianowicz JoannaUNTS11:10:00
900424Trykozko UrszulaTeam 360 stopni11:13:00
1408259Wołek MałgorzataUNTS11:16:00
1418713Wąsiewicz MarzenaTeam 360 stopni11:19:00
Tarnowska EwaKU AZS UMCS11:22:00
wakat wakat11:25:00
 
 
K55 (6)2,9 km12 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
1951826Galicz KrystynaBKS Wataha11:11:00
412377Olbrycht AnnaIndywidualny Mazowsze11:14:00
412228Glińska BarbaraUNTS11:17:00
8080258Krochmal MałgorzataKU AZS WAT11:20:00
8638442Wróblewska BognaOK!Sport11:23:00
wakat wakat11:26:00
 
 
KM10NR (7)3,1 km5 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
Rejmer AnnaTeam 360 stopni11:00:00
4714503Wójtowicz HannaUNTS11:00:00
wakat wakat11:00:00
8160612Patejko ZuzannaKS Spójnia Warszawa11:00:00
Jurek AmeliaEkotrend Warszawa11:00:00
Kulikova Anastasiiabrak11:00:00
300677Lendzioszek ŁucjaKS Spójnia Warszawa11:00:00
 
 
KM85 (3)2,2 km7 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
412127Zielczyński MieczysławA-To-My11:02:00
300689Zielczyńska HelenaA-To-My11:05:00
881580Wysocki StanisławKS Spójnia Warszawa11:08:00
 
 
M10 (10)2,0 km5 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
Drosik MarcelUNTS11:00:00
64950Chachurski MieszkoUNTS11:03:00
Zych IgorUNTS11:06:00
Hajkowski OlafUNTS11:09:00
Ptak SzymonUNTS11:12:00
Treszczotko Aleksanderbrak11:15:00
Wierzbicki GrzegorzUNTS11:18:00
4714617Lendzioszek LeszekKS Spójnia Warszawa11:21:00
Treszczotko Antonibrak11:24:00
wakat wakat11:27:00
 
 
M12 (13)2,3 km8 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
338295Łącki JakubUKS OSiR Góra Kalwaria11:02:00
300661Wójcik TomaszKS Spójnia Warszawa11:05:00
418964Tywonek JanUKS OSiR Góra Kalwaria11:08:00
Hajkowicz FilipUNTS11:11:00
338300Wasilewski MikołajUKS OSiR Góra Kalwaria11:14:00
Wieczorek HubertUNTS11:17:00
4714618Lendzioszek AntoniKS Spójnia Warszawa11:20:00
1986005Stopczyński BartoszBKS Wataha11:23:00
435250Dąbrowski KarolUKS OSiR Góra Kalwaria11:26:00
1418711Wąsiewicz JerzyTeam 360 stopni11:29:00
8080305Janowski FilipKS Spójnia Warszawa11:32:00
887420Jeziorowski KacperKU AZS UMCS11:35:00
wakat wakat11:38:00
 
 
M14 (15)3,7 km14 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
Chojka KrzysztofUNTS11:18:00
Drosik OskarUNTS11:21:00
412357Zawadka DominikKS Spójnia Warszawa11:24:00
7205961Marte IgorUNTS11:27:00
435238Zaborski MaciejKS Spójnia Warszawa11:30:00
886671Wójtowicz KrzysztofUNTS11:33:00
1419864Majowski JanUKS OSiR Góra Kalwaria11:36:00
8636188Antonowicz JanUNTS11:39:00
338297Wdowiak KrystianUKS OSiR Góra Kalwaria11:42:00
Wierzbicki WitoldUNTS11:45:00
887416Dobrowolski JakubKU AZS UMCS11:48:00
1419863Podworski KacperUKS OSiR Góra Kalwaria11:51:00
1414199Wołek StanisławUNTS11:54:00
412161Sobiepanek MaksymilianUKS OSiR Góra Kalwaria11:57:00
wakat wakat12:00:00
 
 
M18 (6)5,1 km19 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
1403087Olszewski BartłomiejUNTS11:31:00
1419857Gładecki DawidUKS OSiR Góra Kalwaria11:34:00
9060601Michalak KacperUNTS11:37:00
1403092Choroś TomaszPUKS Młode Orły11:40:00
886683Pierzchała MichałUNTS11:43:00
wakat wakat11:46:00
 
 
M20 (6)5,4 km21 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
435238Bednarski JanUNTS11:41:00
886668Urbaniak JerzyUNTS11:44:00
9200094Wołowczyk MichałUNTS11:47:00
345982Myszkowski MaciejUKS OSiR Góra Kalwaria11:50:00
899027Mossakowski WojciechUNTS11:53:00
wakat wakat11:56:00
 
 
M21 (14)6,5 km26 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
8640916Parfianowicz PiotrUNTS11:17:00
Glinka JakubOK!Sport11:20:00
8640915Wołowczyk KrzysztofUNTS11:23:00
887233Drożdż RafałOK!Sport11:26:00
1397522Lisak Krzysztofbrak11:29:00
7202764Krasuski Marcinorienteering.waw.pl11:32:00
412307Mazurkiewicz JakubOK!Sport11:35:00
8631571Dudek WojciechPUKS Młode Orły11:38:00
2027239Skoupy HonzaSki-OB Sternberk11:41:00
887413Nestorowicz ŁukaszKU AZS UMCS11:44:00
7207195Mioduszewski MateuszUKA11:47:00
887425Koguciuk KonradKU AZS UMCS11:50:00
Cygler SławomirUNTS11:53:00
wakat wakat11:56:00
 
 
M40 (17)5,1 km21 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
300677Lendzioszek PawełKS Spójnia Warszawa11:02:00
Benesz RafałŻółwik11:05:00
431920Zając PiotrKU AZS WAT11:08:00
1411188Mossakowski PrzemysławIndywidualny Mazowsze11:11:00
Maliszewski LeszekStryki Byki11:14:00
770327Biolik GrzegorzIndywidualny Mazowsze11:17:00
886687Mianowski RafałUNTS11:20:00
1418723Niebielski BartoszUKS Falenica11:23:00
7000184Zieliński ArturPUKS Młode Orły11:26:00
9101039Wieczorek PiotrIndywidualny Mazowsze11:29:00
7205050Majewski MarekPUKS Młode Orły11:32:00
7081975Marte MichałKU AZS WAT11:35:00
Treszczotko Mariuszbrak11:38:00
2057129Dobrowolski PiotrKU AZS UMCS11:41:00
7202770Błachut IgorTeam 360 stopni11:44:00
Benesz PiotrŻółwik11:47:00
wakat wakat11:50:00
 
 
M45 (6)4,4 km19 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
7207728Wrzosek ZbigniewIndywidualny Mazowsze11:40:00
wakat wakat11:43:00
7300277Michalak TomaszUNTS11:46:00
504405Antonowicz JerzyIndywidualny Mazowsze11:49:00
1418717Wąsiewicz PiotrTeam 360 stopni11:52:00
412102Jurek GrzegorzEkotrend Warszawa11:55:00
 
 
M50 (9)4,2 km16 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
999999Parfianowicz MarcinIndywidualny Mazowsze11:21:00
670819Urbaniak KrzysztofIndywidualny Mazowsze11:24:00
1963012Chachurski RyszardKU AZS WAT11:27:00
1409497Wołek AndrzejUNTS11:30:00
Zebrowski DariuszOK!Sport11:33:00
1393090Wołowczyk MarekUNTS11:36:00
887427Tarnowski MirosławKU AZS UMCS11:39:00
8280665Janowski PiotrKS Spójnia Warszawa11:42:00
wakat wakat11:45:00
 
 
M55 (8)3,6 km13 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2086529Machowski WładysławUKS OSiR Góra Kalwaria11:28:00
9040156Krochmal AndrzejKS Spójnia Warszawa11:31:00
8280359Krochmal GrzegorzKU AZS WAT11:34:00
887412Jarecki KrzysztofKU AZS UMCS11:37:00
412369Wałachowski JanuszPUKS Młode Orły11:40:00
412128Olbrycht JanuszIndywidualny Mazowsze11:43:00
8636527Wróblewski TadeuszOK!Sport11:46:00
wakat wakat11:49:00
 
 
M65 (6)2,9 km12 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
887422Hiller JerzyKU AZS UMCS11:38:00
8626617Wasilewski StanisławPUKS Młode Orły11:41:00
881200Patejko TadeuszKS Spójnia Warszawa11:44:00
887418Moon-Zalewska GrahamKU AZS UMCS11:47:00
7089011Łapanowski JacentyKU AZS WAT11:50:00
wakat wakat11:53:00
 
 
OPEN3 (9)3,2 km10 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
Kubak Krzysztofbiegusiem.pl11:07:00
Baranowski Krzysztofbiegusiem.pl11:10:00
Parfianowicz KatarzynaIndywidualny Mazowsze11:13:00
Rejmer EdwardTeam 360 stopni11:16:00
Wójtowicz GrzegorzIndywidualny Mazowsze11:19:00
Gajszek Robertbiegusiem.pl11:22:00
Daniluk MarcelBKS Wataha11:25:00
999999Parfianowicz AdamIndywidualny Mazowsze11:28:00
wakat wakat11:31:00