MP UltralongŚr 2017-04-05 23:15
OK!SportWzgórza Dylewskie
Lista startowa wg klubówstworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
BKS Wataha (7)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
1737020806Borzym Izabela02K163310:40:00
4027110672Daniluk Karina72K45910:50:00
3751972059Doliński Grzegorz72M452410:50:00
57771986Galicz Karol86M212910:30:00
5121951826Galicz Krystyna51K65310:50:00
1291986002Gumowski Szymon01M162610:40:00
1351986001Nowakowski Maciej02M162610:40:00
 
 
Charty Puszczy Piskiej (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
6298627749Pomianek Mateusz80OPEN22111:00:00
6308635159Przerwa-Tetmajer Ksawery83OPEN22111:00:00
6348637376Szlaszyński Adrian87OPEN22111:00:00
 
 
GKS Luzino (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
3732015835Borychowski Mariusz72M452410:50:00
4928631450Jakielaszek Ryszard49M651210:50:00
3842015837Nowacki Zbigniew68M452410:50:00
262015823Skocelas Grzegorz90M212910:30:00
 
 
Grom Sokolniki (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
3412048197Krzyżostanek Jarosław74M402610:50:00
382048141Żuraw Wiktor97M20810:30:00
 
 
HKS Azymut (21)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
1017300452Cupryś Gracjan99M181610:40:00
3017200181Golinowski Paweł79M351510:50:00
1262801121Grobelny Alex02M162610:40:00
1792801122Kędzierska Nadia02K163310:40:00
307997823Kwapiński Dariusz81M351510:50:00
3492061717Mol Krzysztof75M402610:50:00
678636184Murawska Marta98K20810:30:00
3508636183Murawski Piotr73M402610:50:00
1617300454Nowacka Katarzyna00K181210:40:00
407997889Nowak Barbara70K45910:50:00
1872801124Papież Izabela02K163310:40:00
1377300455Paterek Mikołaj03M162610:40:00
1882801123Piwowar Lidia02K163310:40:00
3517200192Plesiński Mariusz73M402610:50:00
258635065Pokrzywiński ZbigniewM212910:30:00
1927300451Seidel Jagoda01K163310:40:00
1622801126Seidel Julia99K181210:40:00
1427300453Seidel Nikodem01M162610:40:00
1948636185Spławska Sylwia01K163310:40:00
3142036957Walicki Rafał78M351510:50:00
2012801125Zając Magdalena02K163310:40:00
 
 
Indywidualny (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
6398627381Bączek DariuszOPEN22111:00:00
6078635795Bączek MałgorzataOPEN1911:00:00
248623273Bobrowski Wojciech83M212910:30:00
6028623467Danielska Klaudia69OPEN1911:00:00
6418628130Elminowski EdwardOPEN22111:00:00
6528626438Kędziora MaciejOKCROSS311:00:00
128626783Lewandowski Marek91M212910:30:00
627413387Pawłowicz PiotrOPEN22111:00:00
628413382Pietraszko Karol93OPEN22111:00:00
6338637394Szarlik Przemysław70OPEN22111:00:00
 
 
Indywidualny Kujawsko-Pomorski (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
4338635790Klawczyński Zbigniew62M551410:50:00
3051401466Kujda Arkadiusz79M351510:50:00
 
 
Indywidualny Mazowsze (13)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
3618197778Biolik Agnieszka77K401010:50:00
332770327Biolik Grzegorz76M402610:50:00
3777202764Krasuski Marcin72M452410:50:00
3487207195Mioduszewski Mateusz76M402610:50:00
4421411188Mossakowski Przemysław60M551410:50:00
484412377Olbrycht Anna56K60510:50:00
467412128Olbrycht Janusz55M601210:50:00
3227121278Śliwczyńska Ilona78K35310:50:00
421670819Urbaniak KrzysztofM501410:50:00
3529101039Wieczorek Piotr73M402610:50:00
394418320Wrzosek Zbigniew70M452410:50:00
551300689Zielczyńska Helena27K90110:50:00
542412127Zielczyński Mieczysław30M85210:50:00
 
 
Indywidualny Podlaskie (1)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
416413373Lickiewicz Jarosław64M501410:50:00
 
 
KOS BnO (11)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
1239201344Biernat Michał02M162610:40:00
3379201351Dobiecki Artur73M402610:50:00
1289201337Grzegorczyk Mateusz02M162610:40:00
81394472Jewuła Arkadiusz83M212910:30:00
1319201334Kondys Jakub02M162610:40:00
1328636996Kula Mateusz03M162610:40:00
1399201345Petersburski Krystian01M162610:40:00
1912090689Sadzikowska Magdalena03K163310:40:00
3882090698Sadzikowski Andrzej71M452410:50:00
527427591Wołochowicz Władysław47M70610:50:00
3931394450Wójcik Rafał72M452410:50:00
 
 
KS Artemis Wrocław (1)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
4682035173Pietrusiński Marek56M601210:50:00
 
 
KS BnO Modrzew (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
522427592Królikowski Władysław47M70610:50:00
497886317Michałek Janusz48M651210:50:00
5242053655Płuciennik Waldemar43M70610:50:00
4711394482Świerczyński Bogdan53M601210:50:00
 
 
KS Hades (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
3622067841Bultrowicz Agnieszka77K401010:50:00
3762067843Gorczyca Jacek71M452410:50:00
4042067842Gorczyca Magdalena71K45910:50:00
4151966423Klasa Tomasz66M501410:50:00
3232067838Zbroja-Nowak Justyna80K35310:50:00
 
 
KS Kościelec Chrzanów (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
1758636524Dzierwa Hanna01K163310:40:00
437886350Kryjomski Jerzy58M551410:50:00
185886343Ohlaszeny Zuzanna01K163310:40:00
199413369Urbańczyk Aleksandra01K163310:40:00
 
 
KS OK!Sport (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
1889260Banakiewicz Adam87M212910:30:00
6098628309Marczak DorotaOPEN1911:00:00
6088626579Marczak HubertOPEN1911:00:00
6428637352Marczak JacekOPEN22111:00:00
186412327Olszanka Gabriela01K163310:40:00
143981641Sędłak Michał03M162610:40:00
4558638442Wróblewska Bogna58K55510:50:00
4448636527Wróblewski Tadeusz58M551410:50:00
 
 
KS Spójnia (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
4939080017Janowski KonradM651210:50:00
4359040156Krochmal AndrzejM551410:50:00
342300677Lendzioszek PawełM402610:50:00
3801411329Malinowski ZbigniewM452410:50:00
3817300277Michalak TomaszM452410:50:00
624882701Michałowska AgataOPEN22111:00:00
37886668Urbaniak JerzyM20810:30:00
541881580Wysocki StanisławM85210:50:00
 
 
KU AZS UMCS (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
622887418Bednarczuk Jerzy89OPEN22111:00:00
3382057129Dobrowolski Piotr73M402610:50:00
10887420Koguciuk Konrad91M212910:30:00
18887416Nestorowicz Łukasz85M212910:30:00
 
 
KU AZS WAT (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
4111963012Chachurski Ryszard63M501410:50:00
4368280359Krochmal Grzegorz59M551410:50:00
4528080258Krochmal Małgorzata58K55510:50:00
5231401457Kukuryka Jan47M70610:50:00
131397522Lisak Krzysztof83M212910:30:00
4957089011Łapanowski Jacenty50M651210:50:00
3467081975Marte Michal75M402610:50:00
4981391133Parzewski Jerzy52M651210:50:00
4691401472Rogala Mirosław57M601210:50:00
5001390888Wołejszo Tadeusz51M651210:50:00
 
 
MKS Metalowiec (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
4721394894Wierciński Piotr56M601210:50:00
282067726Zalega Mateusz85M212910:30:00
 
 
MKS Paulinum (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
432015830Borychowska Marlena88K211710:30:00
98636526Kalata Michał89M212910:30:00
 
 
MKS Pogoń (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
461501431Bala Bogdan54M601210:50:00
302501439Janiak Paweł80M351510:50:00
308501435Ławecki Szymon78M351510:50:00
 
 
MUKS Junior (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
56204145Piekielna Angelika89K211710:30:00
310204151Piekielny Mariusz82M351510:50:00
 
 
PUKS Młode Orły (13)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
627205367Dominiak Dagmara97K20810:30:00
38631571Dudek Wojciech94M212910:30:00
1578640914Filipczak Natalia00K181210:40:00
1307200389Kajzer Marcel01M162610:40:00
379332597Krupiński Andrzej69M452410:50:00
3457205050Majewski Marek77M402610:50:00
3642035276Marcinkiewicz-Kajzer Monika76K401010:50:00
68412394Szmulkowska Magdalena97K20810:30:00
292023845Szmulkowski AdamM212910:30:00
409412387Wańczyk Magdalena68K45910:50:00
691396729Wańczyk Zuzanna97K20810:30:00
526332600Wasilewski Stanisław46M70610:50:00
4222800617Wiejacki Janusz65M501410:50:00
 
 
Stowarzyszenie Team 360 stopni (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
3337202770Błachut Igor73M402610:50:00
3789700406Krasuski Bartłomiej70M452410:50:00
408900424Trykozko Urszula69K45910:50:00
 
 
TEAM Małkinia (1)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
6532028211Samsel Beata08OKCROSS311:00:00
 
 
UKS Arkady (1)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
49920101Dutkowski Mikołaj92M212910:30:00
 
 
UKS Arkady Raszków (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
605886665Ciarkowska MarzenaOPEN1911:00:00
604553480Dobroś AleksandraOPEN1911:00:00
6372037831Michalak HubertOPEN22111:00:00
2039102635Niezgódka DominikaK163310:40:00
6389102674Pluta AleksandraOPEN22111:00:00
640895239Przygoda KlaudiaOPEN22111:00:00
6062016210Ziętek AleksandraOPEN1911:00:00
6362016205Żurkiewicz KrzysztofOPEN22111:00:00
 
 
UKS Azymut (13)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
121887252Andrzejczak Maciej02M162610:40:00
42505002Biniecka Małgorzata87K211710:30:00
7887235Gryzio Łukasz88M212910:30:00
1047205969Kalisiak Dawid00M181610:40:00
3637202778Konc Katarzyna75K401010:50:00
1801260703Krempińska Julia03K163310:40:00
3407202779Krempiński Piotr76M402610:50:00
54553466Pabich Maria82K211710:30:00
309886310Pabich Tomasz82M351510:50:00
111887245Płóciennik Konrad00M181610:40:00
57887236Siess Małgorzata95K211710:30:00
3137900030Tkaczuk Tomasz79M351510:50:00
1151403086Zając Dawid00M181610:40:00
 
 
UKS Azymut 45 (16)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
431842653Andrzejewski Leszek59M551410:50:00
171502209Berg Weronika02K163310:40:00
4629101302Chułek Aleksander56M601210:50:00
511219123Czabańska Małgorzata52K65310:50:00
531219125Czabański Edward39M75310:50:00
466888963Miszewski Romuald54M601210:50:00
521406162Morawska Anna93K211710:30:00
406886657Morawska Irena62K45910:50:00
537204094Morawska Maja96K211710:30:00
160886667Morawska Zuzanna99K181210:40:00
441500661Morawski Paweł62M551410:50:00
385500663Pesta Adam69M452410:50:00
138887218Pesta Piotr01M162610:40:00
229101799Piotrowski Radosław96M212910:30:00
140886659Porzycz Grzegorz02M162610:40:00
144887217Sienkiewicz Maksymilian01M162610:40:00
 
 
UKS Azymut Dębów (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
103886651Huba Karol00M181610:40:00
107886652Kruk Michał99M181610:40:00
1817203702Leśnicka Agnieszka02K163310:40:00
 
 
UKS Energetyk (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
432886309Deptuła Jerzy59M551410:50:00
533886311Ostojski Jerzy42M75310:50:00
3552036944Żak Tomasz73M402610:50:00
 
 
UKS Kometa (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
1892016481Pogoda Kinga02K163310:40:00
1142016978Szwaja Mateusz99M181610:40:00
485886619Wysocka Jolanta56K60510:50:00
502222893Wysocki Andrzej51M651210:50:00
 
 
UKS Orientuś (18)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
1228640926Bartos Grzegorz01M162610:40:00
1727200171Block Amelia02K163310:40:00
413887234Deredos Andrzej63M501410:50:00
1248640925Deredos Bruno01M162610:40:00
451887238Deredos Nina61K55510:50:00
447200173Ewiak NataliaK211710:30:00
1767200168Gielec Zuzanna02K163310:40:00
467200161Kaźmierczak Aneta95K211710:30:00
603887240Lisiak Adam05OPEN1911:00:00
344887244Lisiak Paweł74M402610:50:00
15505004Marcjanek Maciej81M212910:30:00
4177150264Młynarczyk Piotr64M501410:50:00
625887253Olas Jacek69OPEN22111:00:00
218640929Paszyński Piotr81M212910:30:00
1418640924Rzeńca Piotr01M162610:40:00
632887247Słomczyński Ignacy03OPEN22111:00:00
389887243Słomczyński Robert72M452410:50:00
424887248Ziólkiewicz Krzysztof65M501410:50:00
 
 
UKS OSiR (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
102435250Gładecki Dawid00M181610:40:00
4392086529Machowski Władysław59M551410:50:00
 
 
UKS Siódemka (18)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
1529101842Bielecka Aleksandra00K181210:40:00
3348635800Borzyszkowski Jacek74M402610:50:00
1559201529Dawidowska Natalia99K181210:40:00
4039102637Deptulska Agnieszka71K45910:50:00
1569102639Deptulska Maria00K181210:40:00
4129102636Deptulski Tomasz65M501410:50:00
1591410953Kreft Oliwia99K181210:40:00
464895252Król Benedykt53M601210:50:00
108887221Kuźba Jakub00M181610:40:00
1842043898Melzer Zofia01K163310:40:00
3671390881Nowicka-Bielecka Kornelia74K401010:50:00
1101410952Ogdowski Bartłomiej00M181610:40:00
19504401Olech Przemysław85M212910:30:00
3118626437Richert Marcin79M351510:50:00
1967010626Susek Julia01K163310:40:00
116886308Zamojski Rafał00M181610:40:00
1179101841Żurek Grzegorz00M181610:40:00
2029101311Żurek Marta02K163310:40:00
 
 
UKS Technik Ruciane-Nida (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
1828635087Ligocka Małgorzata01K163310:40:00
3438637339Ligocki Maciej76M402610:50:00
4707204088Szczepański Marek54M601210:50:00
6358635102Szymański Łukasz86OPEN22111:00:00
 
 
UKS Traper (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
3391997225Fiedorowicz Szczepan76M402610:50:00
177682390Gradek Zuzanna03K163310:40:00
1789101309Jarosz Małgorzata01K163310:40:00
1342035292Łaszkiewicz Dominik01M162610:40:00
519100130Mazan Aleksandra95K211710:30:00
 
 
UKS Włóczykij Osiek (1)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
3159870220Fankidejski ArturM351510:50:00
 
 
UMKS Kwidzyn (11)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
1747205970Deyna Natalia01K163310:40:00
1252090697Gąsior Rafał02M162610:40:00
1272090699Grochalski Bartosz02M162610:40:00
3032077835Jędras Przemysław81M351510:50:00
4532103962Krzysztofiak Grażyna58K55510:50:00
4659102706Mądrzyński Zbigniew56M601210:50:00
3821413980Muller Tomasz68M452410:50:00
525412004Pokora Edward44M70610:50:00
1902067687Pudlis Natalia02K163310:40:00
112418395Reniecki Franciszek00M181610:40:00
1972067684Szuba Natalia01K163310:40:00
 
 
UMKS ORKAN (23)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
6217204076Banach Janina76OPEN22111:00:00
3317204074Banach Krzysztof74M402610:50:00
6017204093Banach Piotr03OPEN1911:00:00
371887093Bartczak Jarosław68M452410:50:00
481413381Biziuk Halina57K60510:50:00
491413376Bohaczek Janusz52M651210:50:00
28626905Czerniak Łukasz96M212910:30:00
336413398Czerniak Roman74M402610:50:00
651413397Czerniak WojciechOKCROSS311:00:00
458624084Górska Kinga89K211710:30:00
434413371Kraśniewski Krzysztof61M551410:50:00
438413372Lech Bogdan60M551410:50:00
482889676Lewoń Ewa55K60510:50:00
483413394Łuńska Regina56K60510:50:00
496413395Łuński Zbigniew52M651210:50:00
454413380Mikielska Danuta59K55510:50:00
440413379Mikielski Marek60M551410:50:00
171418053Mikielski Witold88M212910:30:00
386690505Ratajczak Piotr69M452410:50:00
3877208175Rekowski Tomasz70M452410:50:00
312553477Tadejewski Paweł79M351510:50:00
499413388Wojtyła Jerzy48M651210:50:00
501412003Woźniak Henryk48M651210:50:00
 
 
UNTS (20)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
513412228Glińska Barbara49K65310:50:00
405895015Górnicka-Antonowicz Anna68K45910:50:00
118635137Lesisz Kamil84M212910:30:00
14981642Marchuk Ilya87M212910:30:00
6237205961marte igor03OPEN22111:00:00
3651408260Mianowska Dorota74K401010:50:00
347886687Mianowski Rafał73M402610:50:00
33899027Mossakowski Wojciech98M20810:30:00
3662043896Nitsch Joanna73K401010:50:00
3838022971Nitsch Tomasz71M452410:50:00
1361403087Olszewski Bartłomiej02M162610:40:00
55886681Piastrouskaya Viyaleta91K211710:30:00
420888961Pryjma Tomasz64M501410:50:00
348121998Rutka Jan98M20810:30:00
1951111777Staszak Alicja01K163310:40:00
369981862Staszak Anna70K401010:50:00
392886686Staszak Artur70M452410:50:00
4437201187Sypuła Sławomir58M551410:50:00
425435245Wołek Andrzej64M501410:50:00
370886676Wołek Ewa68K401010:50:00
 
 
WKB Meta Lubliniec (1)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
6312028213Rosiński Arkadiusz68OPEN22111:00:00
 
 
WKS Grunwald (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
64206784Gorczyca Maria97K20810:30:00
50887091Matyba Anna96K211710:30:00
20887092Olejnik Michał92M212910:30:00
 
 
WKS Śląsk (18)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
372981645Becmer Dariusz71M452410:50:00
1539201008Ciesiółka Katarzyna00K181210:40:00
3569751124Ciesiółka SebastianM402610:50:00
154899175Cych Agnieszka99K181210:40:00
3741010100Cych Piotr68M452410:50:00
53254119Dura Kazimierz39M75310:50:00
463889177Guga Romuald55M601210:50:00
657203700Kostrzewska Justyna98K20810:30:00
3042048203Krasulak Daniel81M351510:50:00
106504029Krawczyński Mikołaj00M181610:40:00
1331401454Kurzyp Stanisław02M162610:40:00
482017992Lubak Kamila91K211710:30:00
16921001Mazan Bartłomiej92M212910:30:00
1837203696Mazurek Agnieszka01K163310:40:00
23889183Podsiadły Mateusz95M212910:30:00
113895003Rosłaniec Mateusz00M181610:40:00
3919595959Sobczyński Kalikst71M452410:50:00
351401479Sosenko Szymon98M20810:30:00
 
 
WKS Wawel (30)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KategoriaW sumieStart
311401469Baran Jan97M20810:30:00
412003019Bączek-Motała Barbara72K211710:30:00
1518120200Biederman Adrianna00K181210:40:00
328070598Biederman Marcin98M20810:30:00
61887009Bugaj Katarzyna98K20810:30:00
4012114867Bugaj Teresa68K45910:50:00
3358281274Czapla Przemysław74M402610:50:00
4141966318Forystek Józef66M501410:50:00
638640921Galla Zofia98K20810:30:00
1588640909Garbacik Maja00K181210:40:00
68638445Garbacik Michał95M212910:30:00
321886324Karnia-Biskupska Anna80K35310:50:00
1058640923Kijak Jakub00M181610:40:00
49454021Kruczek Stanisław48M651210:50:00
3069101303Kuryj Marek78M351510:50:00
49887007Maciejewska Angelika96K211710:30:00
418886329Moszkowicz Paweł67M501410:50:00
4192057145Niessner Piotr63M501410:50:00
27502210Skorupa Marek96M212910:30:00
3681414200Słońska Bogusława76K401010:50:00
1932077837Słońska Zofia02K163310:40:00
3902074452Słoński Marek69M452410:50:00
1459000040Stanek Jerzy01M162610:40:00
1462114870Szeliga Stanisław02M162610:40:00
1981407898Topór Magdalena01K163310:40:00
36886305Topór Michał98M20810:30:00
589101800Wicha Małgorzata91K211710:30:00
353887008Więcek Maciej74M402610:50:00
3549101301Wiśniewski Paweł74M402610:50:00
2001411019Wójcik Natalia02K163310:40:00