Świeżak na Pucharze Świata

Do tej pory zmagania światowej czołówki orienteeringu mogłam oglądać w transmisji internetowej. Przyznam, fajnie i lekko to wyglądało. Ot, kamera cały czas pokazuje poczynania zawodnika

Czytaj więcej: Świeżak na Pucharze Świata

Sprinty żółtodzioba

W ubiegłym roku żółtodziób po sprincie mógł powiedzieć tylko jedno 'Euforia!'. W tym roku... no cóż ... było troszeczkę inaczej.

Czytaj więcej: Sprinty żółtodzioba

Velikonoce 2017

Oczami byłego 'Żółtodzioba'....
W ubiegłym roku zaczęła się moja przygoda z nowym sportem. Biegi na orientację pochłonęły mnie maksymalnie.

Czytaj więcej: Velikonoce 2017

Portugal O Meeting

Porządne otwarcie sezonu 2017. Ośmio osobowa ekipa OK!Sport startowała w Portugalii. Te same zawody i dwie różne relacja: Kabanosa - kilka dni po operacji, Kasi - kilka dni po uporaniu się z długą kontuzją.

Czytaj więcej: Portugal O Meeting

GEZnO oczami Precel TV

Popularne GEZno czyli Górskie Ekstremalne Zawody na Orientację. Chociaż moja amatorska przygoda z biegami na orientacje nie trwa nawet rok to legendy o tych zawodach słyszałam niejednokrotnie. Jeszcze rok temu, biorąc pod uwagę moją kondycję sprzed roku (czyli jej brak) w życiu nie pomyślałabym, że mogłabym przebiec więcej niż 15 km, ba na pewno nie....70 km w 2 dni!!! Pytanie: Co się stało, że jednak przebiegłam?

Czytaj więcej: GEZnO oczami Precel TV

GEZnO - oczami Mara

GEZNO – kiedy zaczynałem przygodę z biegami na orientację wiele razy słyszałem to słowo wypowiadane z pietyzmem i odrobiną lęku. Dopiero później któryś z doświadczonych klubowiczów wytłumaczył mi o co chodzi… dwudniowe zawody na orientację rozgrywane w górach na bardzo długim dystansie - obrazu dopełniały legendy o wielu godzinach spędzonych w górach, odwodnieniach, kontuzjach, przemęczeniach - nie moja bajka.

Czytaj więcej: GEZnO - oczami Mara

sponsorzy p2

Back to Top