Lutowe starty

Klubowicze nie próżnują. Widać nas było na podbiegach na Agrykoli, na sali na Wiktorskiej i w lesie z mapą. Startowaliśmy w Biegu Walentynkowym, Biegu Wedla i Wesollino.

 

Mimo zmiennej aury kontynuujemy środowe treningi biegowe na Agrykoli i piątkową sprawność na sali. Nie zapominamy też o weekendowych treningach technicznych z mapą.

14 luty mianowany został świętem zakochanych. Wiadomym jest, że biegacze mają ustalony sposób świętowania :) Kuba Drągowski i Martyna Miśkiewicz wywalczyli 8 miejsce w Biegu Walentynkowym, gdzie do pokonania mieli 2 x 5,4km. Trzeba przyznać, że za plecami pozostawili ponad 90 par!

18 luty to termin 'nasłodszego' biegu w Polsce. Patron Biegu Wedla postarał się aby słodycze umiliły ten dzień. Z uwagi na lekką odwilż warunki na trasie były bardzo trudne. Bez butów z kolcami bieganie wymagało sporej koordynacji i sprawności. W biegu O-run (4,9km) kategorię kobiet wygrała Kasia Ślusarczyk, a na dystansie C (4 km) najszybszy był Kuba Drągowski. Na trasie dla orientalistów walczyła rówineż Natalia, Martyna, Michał i Marcin. Dystans bez mapy wybrał natomiast Darek Wójcik, który 9km pokonał w 33min 57 sek i zajął 11 miejsce.

Tego samego dnia walentynkowa dwójka (Kuba i Martyna) z sukcesem biegała na najdłuższych trasach Wesollino. Martyna wygrała kategorię kobiet, Kuba mężczyzn.

Nasz eksportowy towerruner odniósł kolejne zwycięstwo w biegu po schodach. Piotr Łobodziński po zwycięstwie w Emipire State Building Run Up w Nowym Jorku tym razem był najszybszy w Dubaju w M1 Run 2017 - Vertical Staircase Run. Do pokonania miał 7 pięter po parkinku poziomowym i 33 piętra na klatce schodowej. Za swoimi plecami pozostawił bardzo mocnych biegaczy.

Na bieżąco możecie śledzić nas na instagramie i facebooku.

Trening sprawności. OK! Sport. Gimnastyka na sali.  Bieg Walentynkowy. Kuba Drągowski i Martyna Miśkiewicz.  Bieg Wedla. Zwycięstwo Katarzyny Ślusarczyk i Kuby Drągowskiego.

 

sponsorzy p2

Back to Top